Taśma antypoślizgowa na schody Scapa - na wewnątrz i na zewnątrz

Scapa 2420 – taśma antypoślizgowa do wałków

Taśma antypoślizgowa do wałków Scapa 2420

Praca w branżach przemysłowych powinna odbywać się w bezpiecznych warunkach. Dzięki temu mamy pewność, że możemy skupić się na wykonywaniu naszych obowiązków bez ryzyka wystąpienia niebezpieczeństwa. W tym celu musimy wykorzystać produkty, które pomogą w podwyższeniu poziomu bezpieczeństwa – jednym z nich jest taśma antypoślizgowa. Zapraszamy do wyboru tego typu taśmy z naszej oferty.

Taśma antypoślizgowa – podniesienie poziomu bezpieczeństwa

Taśma antypoślizgowa na schody to produkt uniwersalny, który można zastosować w miejscach śliskich i innych potencjalnie niebezpiecznych przestrzeniach. Jak wskazuje nazwa, taśma ta zabezpiecza przed poślizgiem – na rynku możemy wybierać taśmy antypoślizgowe przeznaczone do stosowania w konkretnym celu. Przykładowo, najpopularniejsze taśmy antypoślizgowe montujemy na śliskiej powierzchni podłóg. Jeżeli szukasz taśmy dedykowanej wałkom transportowym, wybierz produkt marki Scapa w modelu 2420.

Taśma do wałków transportowych – renomowany producent Scapa

Taśma antypoślizgowa do wałków transportowych z naszego asortymentu to produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów. Możesz mieć pewność, że nie ulegnie szybkiemu przetarciu czy zerwaniu. Jest wytrzymała i odporna na drobne zniszczenia, zabezpiecza wałki przed zbędnym poślizgiem. Jest powlekana warstwą silikonu strukturyzowanego w romby, ma także mocny klej kauczukowy o wysokim poziomie przyczepności. Taśma antypoślizgowa Scapa z powodzeniem sprawdzi się przy wałkach transportowych i rolkach maszyn w przemyśle tekstylnym czy poligraficznym. Jest niezwykle przydatna do zabezpieczania się przed osadzaniem się lepkich zanieczyszczeń, które mogłyby utrudniać pracę maszyn. Zastosowanie tak prostego rozwiązania jak taśma antypoślizgowa to efektywny sposób na poprawienie wydajności pracy. Taśma antyadhezyjna antypoślizgowa Scapa to sprawdzony produkt z gwarancją skuteczności.

Zimex to oficjalny dystrybutor produktów marki Scapa – producenta z wieloletnim doświadczeniem, który wykorzystuje wiedzę i nowinki technologiczne, by oferować skuteczne i wytrzymałe taśmy. Wybierz taśmę antypoślizgową z naszego asortymentu!

Całkowita grubość [mm]: 0.8
Przyczepność do stali [N/25mm]: 11
Zakres odporności temperaturowej [oC]: od -10 do +80

Shopping Basket