Branże

W KTÓRYCH DZIAŁAMY

Różnego rodzaju taśmy, takie jak taśmy izolacyjne czy taśmy klejące aluminiowe, sprawdzają się w wielu branżach. W dzisiejszej gospodarce, sektory przemysłu potrzebują efektywnych rozwiązań, które będą gwarantować skuteczność i wydajność. Dlatego w naszym asortymencie znajdziesz taśmę przemysłową w różnych postaciach – abyś mógł wybrać dokładnie taką, jakiej potrzebujesz.

Taśma przemysłowa
– wyposażenie branż przemysłu

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą taśm. Dostępne są taśmy marki Scapa, sprawdzonego producenta, który cieszy się zaufaniem klientów na całym świecie. Taśmy Scapa mają wiele zastosowań, dzięki czemu sprawdzają się w różnych branżach. Proponujemy taśmy PCV, bez których trudno obejść się w przemyśle elektrotechnicznym. To właśnie tam uszczelniające taśmy izolacyjne samowulkanizujące pozwalają na odpowiednie zabezpieczenie instalacji i konstrukcji. Taśmy Scapa sprawdzają się także w branży stricte elektronicznej, gdzie niezbędne są specjalne taśmy elektroizolacyjne – tego typu produkt jest również niezwykle przydatny w branżach motoryzacyjnych. Wie o tym każdy, kto potrzebuje wsparcia w wiązkowaniu kabli czy uszczelnianiu.

Taśmy ostrzegawcze, montażowe,
naprawcze i wiele innych

Bezpieczeństwo zapewniają nie tylko taśmy tkaninowe izolacyjne, którymi okleimy przewody, ale także niezbędne taśmy ostrzegawcze BHP, które pozwalają wyznaczyć teren prac i wyraźnie go odróżnić, a także taśmy antypoślizgowe na schody. Tego typu artykuły możemy zastosować w wielu różnych gałęziach przemysłu. Taśmy wyprodukowane przez markę Scapa znajdują także zastosowanie w branży reklamowej, poligraficznej i papierniczej – specjalistom z tych dziedzin proponujemy wybór taśm montażowych, litograficznych, do mocowania klisz foto-polimerowych, czy też taśm akrylowych, poliestrowych i wielu innych. Bogata oferta taśm Scapa powstała z myślą o potrzebach różnych branż – dlatego wśród proponowanych rodzajów z pewnością znajdziesz dokładnie takie taśmy, jakich potrzebujesz. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy do zapoznania się z listą branż, dla których proponujemy odpowiednie rodzaje taśm.