Taśma Flexo R43030 300 mikronów

Każdy, kto jest specjalistą w swojej branży, szuka jak najlepszych produktów umożliwiających efektywną pracę i zwiększających wydajność. Powinny to być artykuły wytrzymałe i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Właśnie takie są taśmy marki Scapa, które znajdziesz w naszym asortymencie: izolacyjne, montażowe i wiele innych.

Taśma 300 mikronów renomowanej marki

Taśma z cienkiego materiału o grubości 300 mikronów to uniwersalny produkt, który sprawdza się w różnych gałęziach przemysłu. Taśma 300 mikronów jest elastyczna i wytrzymała, dzięki czemu możesz mieć pewność, że stawiasz na trwałe rozwiązanie. Jest odporna na wpływ szkodliwych czynników zewnętrznych. Nie ulegnie zniszczeniu pod wpływem wahań temperatury czy wilgoci. Dlatego taśma 300 mikronów to doskonały wybór dla różnych branż przemysłu, które szukają skutecznych i efektywnych rozwiązań. Marka Scapa produkuje swoje taśmy z myślą o profesjonalnym, przemysłowym i domowym wykorzystaniu.

Dwustronna taśma klejąca o grubości 300 mikronów

Oferujemy taśmę Flexo R43030 300 mikronów renomowanej marki Scapa, która oferuje taśmy dla każdej branży przemysłowej. Profesjonaliści na całym świecie stawiają na markę Scapa, produkującą taśmy wysokiej jakości – artykuły Scapa gwarantują skuteczność i trwałość zastosowania. Taśma Flexo R43030 300 mikronów może być stosowana do montażu płyt fotopolimerowych do stalowych wałków. Nie pozostawia kleju na danej powierzchni, dlatego jest doskonała do podklejania. Proponujemy taśmy w różnych kolorach, dzięki czemu możesz wybrać dokładnie taką, jakiej potrzebujesz.

Zastanawiasz się, czy taśma Flexo R43030 300 mikronów będzie spełniać Twoje wymagania? Potrzebujesz profesjonalnej pomocy? Skontaktuj się z nami! Specjaliści Zimex służą poradą – rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i odpowiemy na pytania. Pomożemy wybrać dokładnie taki produkt, jakiego potrzebujesz. Wybierz taśmy Scapa z naszego asortymentu i postaw na skuteczne rozwiązanie!

Grubość: 300 mikronów
Klej: kauczuk naturalny
Odporność temp.: +60 Stopni

Shopping Basket