scapa 2705

Scapa 2705 – profesjonalna taśma izolacyjna PCV

Taśma izolacyjna tkaninowa to produkt niezbędny w wielu sytuacjach. Jak wskazuje sama nazwa, służy ona do izolowania. Możemy więc wykorzystać ją do izolowania elementów okablowania, zabezpieczania instalacji elektrycznych i innych zastosowań. W naszym asortymencie znajdziesz taśmę izolacyjną renomowanej marki Scapa, której produkty cieszą się zaufaniem klientów.

Izolacyjna taśma Scapa – sprawdzony producent

Marka Scapa produkuje taśmy wysokiej jakości. Stawiając na taśmy Scapa, możesz mieć pewność, że wybierasz trwałe i skuteczne rozwiązanie. Taśma Scapa została wykonana z miękkiego PCV – nowoczesnego i jednocześnie wytrzymałego materiału, który jest gwarancją trwałości zastosowanej izolacji. Materiał PCV taśmy w modelu 2705 ma mocną powłokę klejącą, stworzoną na bazie kauczuku. Zapewnia ona trwałe przytwierdzenie taśmy. Nie musisz obawiać się, że słabej jakości klej spowoduje odklejenie – produkt Scapa charakteryzuje się dobrą przyczepnością.

Taśma izolacyjna 2705 – wytrzymały materiał

Taśma PCV – czarna Scapa 2705 ma grubość 0,18 mm, jest również taśmą bezołowiową. Sprawdzi się także do sprzężania. Jeżeli poszukujesz taśmy, która sprawdzi się w środowisku przemysłowym telekomunikacji czy tablic elektrycznych, taśma Scapa 2705 będzie doskonałym wyborem. Skorzystaj z naszej oferty!

Siła zrywająca: 35N/cm
Grubość: 0,18mm
Wydłużenie przy zerwaniu: 180%
Przyczepność do stali: 1.8N/cm
Temperatura pracy: od 0 do 90°C
Wytrzymałość dielektryczna: 40kV/mm

Shopping Basket