scapa 2547

Scapa 2547 EPR – taśma samowulkanizująca

Taśmy samowulkanizujące to jeden z rodzajów taśm przeznaczonych do ochrony i izolacji. Są wytrzymałe i odporne na wpływ różnorakich czynników zewnętrznych, takich jak warunki atmosferyczne czy wilgoć. W naszym asortymencie znajdziesz bogaty wybór taśm samowulkanizujących, izolacyjnych i ochronnych od producenta Scapa.

Nasza firma oferuje produkty Scapa, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Taśma samowulkanizująca EPR Scapa 2547 jest niezwykle prosta w zastosowaniu. Jednocześnie taśmy Scapa są bardzo wytrzymałe. Materiał z kauczuku etylopropylenowego EPR gwarantuje skuteczność zastosowania taśmy samowulkanizującej. Tego typu produkt sprawdzi się przy przeciekających przewodach pneumatycznych czy rurach.

Praktyczna ochronna taśma scapa 2547

W naszym asortymencie dostępna jest także przydatna taśma ochronna. Możesz wybrać różne kolory – wszystkie są wyraźne, a dzięki temu odpowiednio widoczne. Właśnie dlatego doskonale sprawdzą się przy oznaczaniu i wyznaczaniu znaków poziomych na jezdni, przestrzeni w halach przemysłowych czy oznaczania kabli kolorami. Skorzystaj z naszej oferty taśm marki Scapa!

Opis /właściwości:

Kolor: Czarny
Całkowita grubość [mm]: 0.75.
Siła zrywająca [MPa]: 3.
Wytrzymałość dielektryczna [kV/mm]: 44.
Temperatura [oC]: od -40 do +100 (krótkotrwale do +120).
Odporność na ozon, promienie UV, wilgoć, zanurzenie w wodzie

Shopping Basket