Scapa 2708 – profesjonalna taśma izolacyjna PCV

Taśma izolacyjna jest niezbędna w wielu gałęziach przemysłu. Trudno wyobrazić sobie montowanie instalacji elektrycznych bez taśm izolacyjnych. Jest także potrzebna do łączenia okablowania i w wielu innych sytuacjach. W naszym asortymencie znajdziesz taśmy renomowanej marki Scapa – jesteśmy jej autoryzowanym dystrybutorem.

Taśma Scapa – skuteczne i wytrzymałe rozwiązanie

Taśma izolacyjna PVC Scapa 2708 to propozycja dla każdego, kto szuka wytrzymałej taśmy odpornej na wpływ czynników zewnętrznych. Scapa projektuje swoje taśmy tak, aby były odporne na zderzenie z wilgocią, niskimi czy wysokimi temperaturami. Taśma izolacyjna w modelu 2708 jest wykonana z miękkiego PCV, łatwo dopasowującego się do powierzchni, na której chcemy zastosować taśmę. Jest bardzo gruba, a jednocześnie elastyczna. Zapewni skuteczną izolację.

Efektywna izolacja – czarna taśma marki Scapa

Oferowana przez nas taśma izolacyjna ma grubość 0,25 mm, co gwarantuje odporność mechaniczną zewnętrzną dzięki antykorozyjnej warstwie kleju kauczukowego. Klej ten charakteryzuje się wysokim poziomem przyczepności. Produkt doskonale sprawdzi się do instalacji podziemnych i naziemnych, takich jak dukty czy rurociągi. Wybierz taśmę marki Scapa i przekonaj się o jej skuteczności!

Siła zrywająca: 45N/cm
Grubość: 0,25mm
Wydłużenie przy zerwaniu: 200%
Przyczepność do stali: 1.8N/cm
Temperatura pracy: od 0 do 90°C
Wytrzymałość dielektryczna: 40kV/mm

Shopping Basket